PRATITE NAS:
Top
 

Završen ciklus – Ban. Glazba. Uspomena.

16 lip

Završen ciklus – Ban. Glazba. Uspomena.

U čarobnom okruženju Novih dvora bana Jelačića, pod ljetnim nebom koje kao da je posebno osvijetljeno za ovu prigodu, ljetna pozornica ponovno je oživjela na spektakularan način.

Ovaj prekrasan ambijent pružio je savršenu kulisu za dvije večeri nezaboravne glazbene čarolije.

Glazbeni velikani Sergej Ćetković i Zorica Kondža pružili su nastupe koji će se dugo pamtiti. Sergej Ćetković je svojom toplinom, emocijom i prepoznatljivim glasom osvojio srca više od 1000 posjetitelja. Publika je pjevala uglas, stvarajući atmosferu punu emocija i povezanosti koja je obojila cijelu večer.

Drugu večer, Zorica Kondža je svojim moćnim vokalom i zaraznom energijom rasplesala i očarala više od 800 ljubitelja dobre glazbe. Svojim nastupom još jednom je potvrdila zašto joj publika uvijek iznova poklanja srce i zašto njezina glazba ostaje duboko urezana u uspomene svih prisutnih.

Hvala svim posjetiteljima koji su svojim dolaskom učinili ove dvije večeri posebnima. Vaša prisutnost, radost i zajedničko uživanje u vrhunskoj glazbi ispisali su još jednu nezaboravnu priču na ovoj jedinstvenoj pozornici.

📸 Ako ste bili dio ove čarolije, podijelite svoje fotografije na našim društvenim mrežama, a u nastavku donosimo fotografije s događanja.

Ban, glazba i uspomene – tri riječi, jedna nezaboravna čarolija!

Visit Zaprešić

Turistička zajednica grada Zaprešića osnovana je 1997. godine sa zadatkom da upravlja gradom Zaprešićem kao destinacijom. Turistička zajednica kao organizacija djeluje po načelu destinacijskog menadžmenta, s ciljem promicanja i razvoja turizma grada Zaprešića i gospodarskih interesa pravnih i fizičkih osoba koje pružaju ugostiteljske usluge i usluge u turizmu ili obavljaju drugu djelatnost neposredno povezanu s turizmom na području Grada.

Ova web stranica koristi kolačiće i traži vaše osobne podatke kako bi poboljšala vaše iskustvo pregledavanja. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).